Przetargi archiwalne

Nadesłane pytania do SIWS i udzielonych odpowiedzi w przetargu nieograniczonym na Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia osobowe i komunikacyjne MPK - Rzeszów Sp. z o.o.

08.11.2021 r.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że w postępowaniu na ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpiecenia osobowe i komunikacyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego - Rzeszów Sp. z o.o. ...

Więcej

Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia osobowe i komunikacyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego – Rzeszów Sp. z o.o.

08.11.2021 r.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że w postępowaniu na ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia osobowe i komunikacyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego – Rzeszów Sp. z o.o. zostały nadesłane kolejne pytania do Specyfikacji Warunków Zamówienia. W załączeniu przedstawiamy nadesłane pytania i udzielone odpowiedzi.

Więcej

INFORMACJA O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

16.08.2021 r.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że w postępowaniu na wykonanie audytu energetycznego wraz z inwentaryzacją budynków lub zespołów budynków oraz flaty transportowej dla potrzeb audytu najkorzystniejszą ofertę złożyła firma: EXERGON Sp. z o.o. 44-100 Gliwice, ul. Jagiellońska 4

Więcej