Przetargi aktualne

Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia osobowe i komunikacyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego – Rzeszów Sp. z o.o.

29.10.2021 r.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że w postępowaniu na ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia osobowe i komunikacyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego – Rzeszów Sp. z o.o. zostały nadesłane kolejne pytania do Specyfikacji Warunków Zamówienia. W załączeniu przedstawiamy nadesłane pytania i udzielone odpowiedzi.

Więcej

Informacja o zmianie terminu składania i otwarcia ofert oraz o zmianie treści SWZ ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenie osobowe i komunikacyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego - Rzeszów Sp. z o.o.

28.10.2021 r.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Rzeszów Sp. z o.o. ogłasza przedłużenie terminu składania i otwarcia ofert w postępowania zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest: "Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia osobowe i komunikacyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego - Rzeszów Sp. z o.o.". ...

Więcej

Nadesłane pytania do SIWS i udzielonych odpowiedzi w przetargu nieograniczonym na Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia osobowe i komunikacyjne MPK - Rzeszów Sp. z o.o.

25.10.2021 r.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że w postępowaniu na ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpiecenia osobowe i komunikacyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego - Rzeszów Sp. z o.o. ...

Więcej