Przetargi aktualne

Ogłoszenie o przetargu na dostawy opon dla MPK - Rzeszów Sp. z o.o. w 2022 r. - przetarg ważny do 17.11.2021 r.

04.11.2021 r.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Rzeszów Sp. z o.o. ogłasza przetarg nieograniczony na dostawy 120 szt. nowych opon dla autobusów komunikacji miejskiej. Przedmiot umowy podlega zamówieniom sektorowym. W związku z tym, że jego wartość nie przekracza kwoty 428 000 euro nie stosuje się przepisów Prawa zamówień ...

Więcej

Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia osobowe i komunikacyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego – Rzeszów Sp. z o.o.

29.10.2021 r.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że w postępowaniu na ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia osobowe i komunikacyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego – Rzeszów Sp. z o.o. zostały nadesłane kolejne pytania do Specyfikacji Warunków Zamówienia. W załączeniu przedstawiamy nadesłane pytania i udzielone odpowiedzi.

Więcej

Informacja o zmianie terminu składania i otwarcia ofert oraz o zmianie treści SWZ ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenie osobowe i komunikacyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego - Rzeszów Sp. z o.o.

28.10.2021 r.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Rzeszów Sp. z o.o. ogłasza przedłużenie terminu składania i otwarcia ofert w postępowania zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest: "Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia osobowe i komunikacyjne Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego - Rzeszów Sp. z o.o.". ...

Więcej